704-15K36T09 - Transient Voltage Suppressor, Unidirectional
704-15K36T09_5007569.PDF Datasheet
 Full text search : Transient Voltage Suppressor, Unidirectional
 Product Description search : Transient Voltage Suppressor, Unidirectional
 Related Part Number
PART Description Maker
ATV15C580J-G ATV15C580JB-G ATV15CJ750A-G ATV15CJ75 Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=58V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=64.1V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=64.1V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=90V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=214V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=214V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=10V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=150V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=100V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=17V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=12V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=120V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=140V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=16V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=130V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=15V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=160V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=13V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=11V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=7V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=7.5V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=7.8V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=111V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=136V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=136V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=128V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=102V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=10.2V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=9.4V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=15.3V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=85.5V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=111V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=145V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=77.8V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=12.8V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=33.3V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=17.1V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=47.8V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=6V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=20V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=70.1V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=8V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=60V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=5.8V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=299.3V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=444.6V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=444.6V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=342.9V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=342.9V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=470.3V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=43.6V, Tolerance=10%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=43.6V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=23.1V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=1500Watts, V-RWM=23.1V, Tolerance=10%